مصاحبه دکتری

 

اطلاعیه داوطلبان آزمون مصاحبه دکتری تخصصی سال 1399

 
- مصاحبه از تاریخ 99/7/5 لغایت 99/7/16 می باشد.
- حضور داوطلبان در واحد دانشگاهی منتخب به منظور شرکت مصاحبه علمی (به صورت مجازی) در تاریخ و زمان اعلام شده توسط مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی الزامی بوده و عدم حضور داوطلب در موعد مقرر به منزله انصراف از پذیرش خواهد بود.
- داوطلبان جهت انجام مصاحبه مجازی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی (ماسک، دستکش و ...) ملزم به حضور در واحد های دانشگاهی که از قبل توسط خود داوطلب مشخص گردیده می باشند. احراز هویت داوطلبان صرفا با ارائه کارت ملی جدید و قدیم و یا شناسنامه جدید داوطلب امکان پذیر بوده و داوطلبان باید این مدارک را به همراه داشته باشند. بدیهی است بدون داشتن این مدارک امکان برگزاری مصاحبه وجود ندارد.
- حق همراه داشتن تلفن همراه، تبلت و لپ تاپ و دیگر ابزارهای ارتباطی با شبکه اینترنت در جلسه مصاحبه را نخواهند داشت و لازم است در صورت داشتن همچین وسایلی آنها را به اتاق امانات واقع در ساختمان محل مصاحبه تحویل نمایند.
- داوطلبان باید دفترچه راهنما و فایل تصویری سامانه مصاحبه به منظور آَنایی با نحو و چگونگی برگزاری مصاحبه دوره دکتری را دریافت و مطالعه نمایند. این موضوع از طریق مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.
- داوطلبان موظفند نیم ساعت قبل از زمان اعلام شده جهت انجام امور اداری از قبیل احراز هویت و ... در واحد دانشگاهی محل آزمون خود حضور بهم رسانده و در صورت عدم حضور در زمان مقرر، صرفا در صورت صلاحدید و امکان برنامه ریزی توسط مدیر جلسه آزمون مصاحبه، داوطلب مذکور تا پایان همان روز فرصت دارد تا جهت انجام مصاحبه به واحد دانشگاهی محل آزمون خود مراجعه و مصاحبه خود را انجام دهد.
- شماره تلفن 31966443-041 جهت پاسخگوئی سوالات احتمالی داوطلبین می باشد. این شماره مختص داوطلبینی است که واحد تبریز را به عنوان محل آزمون مصاحبه انتخاب کرده اند و برای دیگر واحدهای دانشگاهی با دانشگاه مربوطه تماس حاصل گردد.
 
** و شماره تلفن های 37454497-041 (دکتر پورقهرمانی)، 37454007-041 (دکتر داوری)، 37454510-041 (آقای شجاعی)، 37454519-041 (آقای الستی)جهت پاسخگوئی سوالات احتمالی داوطلبینی است که واحدمراغه را به عنوان محل آزمون مصاحبه انتخاب کرده اند.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت