مقاله دکتر مسعود پوربابا عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه با موضوع بتن‌های با کارایی بسیار بالا و دارای مشخصات مکانیکی بسیار ایده¬آل، در مجله Construction and Building Materials از انتشارات الزویر منتشر شد.

 

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، مقاله دکتر مسعود پوربابا عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه و مهندس الیار آصفی دانش‌آموخته کارشناسی ارشد عمران از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه در مجله Construction and Building Materials از انتشارات الزویر با ایمپکت فاکتور 169/3 و جی.سی.آر 9 درصد (جزء 10 درصد اول فهرست موضوعی مهندسی عمران) منتشر شد.

این مقاله در مورد بتن ­های با کارایی بسیار بالا بوده که دارای مشخصات مکانیکی بسیار ایده ­آلی از جمله مقاومت فشاری و کششی بسیار بالا، دوام و شکل­ پذیری بسیار بالا و نفوذپذیری پایین هستند.

این مقاله در ادامه و تکمیل پایان­‌نامه کارشناسی ارشد مهندس آصفی با راهنمایی دکتر پوربابا بوده و در نتیجه کارهای آزمایشگاهی تکمیلی شامل کاهش مجدد آب به سیمان و ساخت دستگاه همزن افقی بتن و ساخت بیش از 200 نمونه مکعبی و استوانه‌ای بتنی و با همکاری محققانی از دانشگاه تگزاس آمریکا به انجام رسیده و در مقاله ارائه شده منحنی­ های زمان- مقاومت فشاری و تاثیر الیاف بر این نوع بتن­ها مورد ارزیابی قرار گرفته است.

پوربابا تاکنون نسبت به تالیف 2 کتاب، 2 طرح پژوهشی، 4 مقاله ISI و بیش از 25 مقاله ارائه شده در کنفرانس­ های داخلی-و خارجی، اقدام نموده­ اند. کتاب تحلیل و طراحی پروژه ­ها با نرم ­افزار ETABS و بارگذاری کاربردی سازه ­ها توست این استاد تاکنون چهار بار تجدید چاپ شده­ است.

 

لینک مقاله: https://authors.elsevier.com/a/1Wzl-_LcXPk35e

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت