دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه با چهار اختراع در چهارمین نمایشگاه و جشنواره فناوری‌های نو و پیشرفته ربع رشیدی تبریز شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، در نمایشگاه و جشنواره فناوری‌های نو و پیشرفته ربع رشیدی که برای چهارمین بار در شهر تبریز برگزار شد، بسیاری از موسسه‌ها، پژوهشکده‌ها و مراکز علمی داخلی و خارجی اختراعات، طرح‌های پژوهشی و دست‌آوردهای علمی و فناورانه روز خود را به نمایش گذاشتند.

معاون پژوهشی واحد مراغه افزود: «در این دوره از جشنواره، واحد مراغه توانست با ارائه چهار اختراع از اعضای هیات علمی این دانشگاه توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کند.»

دکتر یوسف مهمان‌نواز گفت: «طراحی و ساخت جعبه باز شو کامپوزیتی با پایه پودر چوب، تولید برق از انرژی امواج دریا، راکت نجات غریق، ارائه روشی نوین مبتنی بر تکنولوژی دیجیتال واتر مارک تشخیص، مکان‌یابی و بازیابی تحریفات پایگاه داده‌ها از اختراعات ارائه شده واحد مراغه در این نمایشگاه بود.»

 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه بزرگترین مرکز آموزش عالی شهرستان مراغه است.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت