پایگاه واکسیناسیون بیماری کرونا برای نخستین بار بین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در واحد مراغه راه‌اندازی شد.
 
 
vaccine
 
 

به گزارش خبرنگار از مراغه، پایگاه واکسیناسیون بیماری کرونا برای نخستین بار بین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در واحد مراغه راه‌اندازی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه در حاشیه فعالیت این پایگاه اظهار کرد: پیرو بخشنامه صادرشده از دانشگاه آزاد اسلامی مبنی‌بر همکاری تمام واحدهای دانشگاهی در فرایند واکسیناسیون و با توجه به رسالت دانشگاه آزاد اسلامی که یک دانشگاه اجتماعی و عملگراست، این واحد دانشگاهی با اعلام آمادگی در این خصوص با فراهم‌کردن شرایط و امکانات لازم، به راه‌اندازی پایگاه واکسیناسیون در این دانشگاه اقدام کرد.

محمدرضا ولیلو بیان کرد: پس از مکاتبات مختلف با معاون علوم پزشکی استان و شهرستان و پس از بررسی امکانات و زیرساخت‌های لازم در این زمینه و مراجعه بازرسان مرکز بهداشت شهرستان و تطبیق با آیین‌نامه‌ها و ضوابط موجود در این زمینه، محل مناسبی برای این منظور اختصاص یافت و پس از اطلاع‌رسانی به استادان، به‌صورت رسمی واکسیناسیون اعضای هیئت علمی آغاز شد.

 

 

راه‌اندازی پایگاه واکسیناسیون در دانشگاه آزاد اسلامی مراغه

 

 

وی افزود: در این فرایند، مقرر شده است ابتدا اعضای هیئت علمی دانشگاه، سپس کارکنان دانشگاه و در ادامه دانشجویان و خانواده کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه به‌صورت روزانه با تعداد سهمیه ۲۰۰ نفر و قابل افزایش تا ۴۰۰ نفر از این فرصت بهره‌مند و واکسینه شوند.

رئیس واحد مراغه از همکاری صمیمانه معاونت علوم پزشکی استان و شهرستان مراغه تشکر کرد و ادامه داد: در راه‌اندازی این پایگاه، کارکنان حوزه علوم پزشکی دانشگاه، دانشجویان رشته پرستاری واحد و سایر کارکنان، نقش بسیار ارزنده و قابل توجهی ایفا کردند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه بزرگ‌ترین مرکز آموزش عالی شهرستان مراغه است.

 

راه‌اندازی پایگاه واکسیناسیون در دانشگاه آزاد اسلامی مراغه

 

 

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت