مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مراغه با بیان اینکه نهال تنومند انقلاب اسلامی از خون‌های سرخ و زلال شهیدان سرافراز به بار نشسته است، گفت: «سرانجامی جز شهادت لایق سردار سلیمانی شجاع نبود.»

در پی شهادت سردار سرافراز اسلام قاسم سلیمانی مجلس بزرگداشتی با حضور دانشگاهیان، استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی مراغه در مسجد این واحد دانشگاهی برگزار شد.

مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مراغه در این مراسم گفت: «شهادت هدیه‌ای از جانب خداوند برای کسانی است که لایق هستند و شهید سلیمانی که همواره آرزوی شهادت و در راه اسلام، اعتلای انقلاب اسلامی و آزادی انسان‌های مظلوم و تحت سلطه با تمام وجود مبارزه می‌کرد و از هستی خود گذشته بود، بالاخره جان خود را در این راه با خدای خود معامله کرد.»

 

حیات سردار سلیمانی سرشار از معنویت بود

حجت‌الاسلام محمدحسین هاشمیان افزود: «سرانجامی جز شهادت لایق این سردار شجاع نبود و دشمنان انقلاب اسلامی با ترور این مجاهد خستگی‌ناپذیر نه‌تنها ضربه‌ای به انقلاب اسلامی نزدند، بلکه خشم انسان‌های مظلوم را برانگیخته‌تر، عزم مردم را برای تداوم راه این شهید جزم‌تر و راه آزادی‌خواهی را هموارتر کردند.»

وی بیان کرد: «همچنان که حیات سردار پر از انگیزه، معنویت و اثرات مثبت بود، شهادتش نیز انقلابی دیگر به‌وجود خواهد آورد و تنور استبدادستیزی داغ‌تر و صفوف سربازان جان برکف انقلاب جهانی امام خمینی‌(ره) فشرده‌تر خواهد شد.»

مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مراغه با اعلام تجدیدمیثاق با آرمان‌های مقام معظم رهبری، آمادگی دانشگاهیان را برای جانفشانی و انتقام سخت از جنایتکاران آمریکایی اعلام کرد.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت