طرح تولید گلخانه هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.

ظهر امروز پیش از هفتمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، طرح تولیدگلخانه هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه از طرح‌های دانش‌بنیان مرکز رشد واحدهای فناور این دانشگاه که به مرحله تجاری‌سازی رسیده است به بهره‌برداری رسید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی در این جلسه با تبریک راه‌اندازی معاونت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه اظهار کرد: ««حضور نماینده دفتر نهاد نمایندگی در واحدهای دانشگاهی و ارتباط مستقیم با کارکنان، دانشجویان و استادان می‌تواند جلوی بسیاری از تحریف‌ها و کج‌اندیشی‌ها را بگیرد و پاسخگویی به بسیاری از شبهات سیاسی، عقیدتی و فرهنگی را تسهیل کند.»

عزیز جوانپور با تأکید بر صیانت از امتحانات افزود: «امتحانات ناموس دانشگاه است، مسئولان دانشگاه‌ها باید دقت کافی در زمینه بالا بردن کیفیت برگزاری امتحانات و سلامت و امنیت برگزاری آن داشته باشند.»

 

 


 

وی گفت: «عمده درآمد دانشگاه‌ها از شهریه دانشجویان است و ساماندهی مطالبات دانشگاه‌ها در کنار اهتمام برای افزایش درآمدهای غیرشهریه‌ای لازم و ضروری به نظر می‌رسد. در این رابطه تیم‌های ویژه برای وصول مطالبات تشکیل شود تا بتوانیم آمادگی و مدیریت برای پرداخت حقوق پرسنل، توسط واحدها از ماه آینده را داشته باشیم.»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی با تجلیل از واحدهای تبریز، مراغه و ایلخچی به خاطر کسب عنوان‌های برتر کشوری عنوان کرد: «سایر واحدهای دانشگاهی نیز باید از راهنمایی‌ها، راهکارها و اقدامات ابتکاری واحدهای برتر، الگوبرداری کنند تا در سال آینده شاهد برگزیده شدن واحدهای برتر بیشتری از استان آذربایجان شرقی باشیم.»

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت