معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه با حضور رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی معرفی شد.

ظهر امروز در مراسمی با حضور حجت‌الاسلام محمد شریفانی رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی، حجت‌الاسلام عباس عبدی به‌عنوان معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحدهای مراغه، بناب، هشترود، عجب‌شیر و ملکان با مرکز دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه معرفی شد.

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی در این مراسم گفت: «مشکلات کشور بعضی وقت‌ها کمرشکن بوده و تنها شخصی که در این کشور به مردم امید می‌دهد، مقام معظم رهبری است و این موضوع، رسالت خدمتگزاران دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها را دوچندان می‌کند.»

حجت‌الاسلام محمد شریفانی با بیان اینکه سرمایه دانشگاه آدم‌ها و انسان‌های حکیم هستند، افزود: «اگر برنامه پیامبر(ص) یعنی آدم‌شناسی و نخبه‌پروری را در دوره خود استفاده کنیم در واقع سرمایه دانشگاه را پیدا کرده‌ایم.»

وی تأکید کرد: «امروزه غربی‌ها دارند به غیب ایمان می‌آورند، باید ایمان خود را به غیب، معنویت و توکل بالا ببریم. ایمان بالا به غیب، معنویت، صبر و استواری مردم را در برابر مشکلات کشور بیشتر و عزم آنها را برای مقابله و تدبیر در این زمینه، جدی می‌کند.»

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی مطرح کرد: «برنامه پیامبر(ص) همه فرهنگی بوده و معتقدیم خرج کردن در موضوعات تربیتی افزودن به سرمایه اقتصادی است.»

شریفانی ۱۰ شیوه کاری پیامبر(ص) را مهربانی، تکیه بر خدا، ملایمت در گفتار، روابط عمومی بالا، گذشت، استغفار، مشاوره، اهل عمل بودن، زلال بودن و اهل توکل بودن عنوان کرد.

وی یادآور شد: «رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد علاوه بر سه معاونت علوم انسانی، پزشکی و علوم پایه یک معاونت معارف نیز راه‌اندازی و همه دروس معارف را زیرمجموعه این معاونت قرار داده و مسئولیت اجرای آن را به دفتر نهاد با دو معاونت تربیتی و آموزشی تفویض کند.»

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت