احتراماً با عنایت به توافق‌نامه منعقده فی‌مابین دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه با دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و به تبع آن با سازمان مرکزی جهت درآمدزایی غیرشهریه‌ای که یکی از پارامتر‌های آن طرح‌های برون دانشگاهی می‌باشد، به استحضار می رساند از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به تازگی سامانه ای تحت عنوان ساتع جهت معرفی اولویت های پژوهشی به دانشگاه ها و مراکز پژوهش و فناوری راه اندازی شده است. تاکنون 167 اولویت پژوهشی از سوی 60 شرکت در سامانه بارگذاری شده و 15 پیشنهاده به عقد قرارداد رسیده است. با توجه به قانون بودجه سال97 ، فرصت استفاده از طرح فوق الذکر تا پایان سال جاری (1398) در اختیار دانشگاه‌ها و مراکز پژوهش و فناوری قرار دارد. لذا از تمام اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه دعوت می شود در صورتی که برای هریک از اولویت های ثبت شده در این سامانه پیشنهاده ای دارند نسبت به ثبت آن اقدام فرمایند.

 

لینک سایت ساتع   http://sate.atf.gov.ir

 

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت