رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه گفت: بیش از ۳۰ تن گندم از اراضی تحقیقاتی و قابل کشت این دانشگاه برداشت شد.

محمدرضا ولیلو از برداشت بیش از ۳۰ تن گندم از اراضی کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی مراغه خبر داد و گفت: با توجه به وجود ظرفیت قوی در زمینه کشاورزی خصوصاً زمین‌های مستعد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه اقدام به کشت مقدار ۱۵ هکتار از این اراضی به صورت کاشت دیم گندم کرد.

وی افزود: اکنون با برداشت بیش از ۳۰ تن گندم مرغوب و واگذاری آن به سیلوهای دولتی، زمینه مناسبی برای فعالیت‌های در آمدزایی غیر‌شهریه‌ای در راستای بهره‌مندی از استعدادهای این واحد دانشگاهی فراهم شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه افزود: علاوه بر کاشت گندم، بیش از ۱۰ هکتار از زمین‌های کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه زیرکشت یونجه بوده که به فراخور سررسید زمان بهره‌برداری، برداشت خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه گفت: در راستای سیاست حمایت از طرح‌های دانش‌بنیان و تولید ثروت و کاهش اتکا به درآمد شهریه دانشجویی، واحد مراغه گام‌های امید‌بخش و کاربردی از جمله تجاری‌سازی تولید دستگاه گلخانه هوشمند، پرورش و تولید زهر عقرب و پرورش گوسفندان چندقلوزا برداشته است.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت