رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه در حکمی سرپرست جدید حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع این دانشگاه را منصوب کرد.

محمدرضا ولیلو با صدور حکمی رحیم بنابی‌قدیم را به سمت سرپرست حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه منصوب کرد.

در حکم ولیلو خطاب به بنابی‌قدیم آمده است: نظر به مراتب تعهد و تخصص جنابعالی و به استناد موافقت ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی به موجب این حکم شما را به مدت سه ماه به سمت سرپرست معاونت حوزه توسعه مدیریت و منابع واحد مراغه منصوب می‌نمایم. امید است با اتکا به ذات اقدس الهی و پشتوانه تجربیات ارزنده پیشین و با رعایت امانت و تقوی در انجام امور محوله موفق و مؤید باشید.

رحیم بنابی‌قدیم دارای مدرک دکتری حسابداری از دانشگاه شهید چمران اهواز، استاد‌یار پایه ۱۰ و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشترود است.

در این مراسم از خدمات و تلاش‌های هفت‌ساله نادر رضایی معاون سابق حوزه توسعه مدیریت و منابع واحد مراغه قدردانی شد.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت