مسئول بسیج اساتید شهرستان مراغه گفت: مهم‌ترین مأموریت بسیج اساتید گفتمان‌سازی و عملیاتی کردن مطالبات رهبری از دانشگاهیان و نخبگان جامعه است.
حمید کاظمی‌مطلق در اختتامیه برنامه‌های هفته بسیج اساتید مراغه درباره چرایی نشست‌های هم‌اندیشی این کانون در مراکز آموزش عالی این شهرستان اظهار کرد: مهم‌ترین مأموریت بسیج اساتید گفتمان‌سازی و عملیاتی کردن مطالبات رهبری از دانشگاهیان و نخبگان جامعه است و اگر مقام معظم رهبری روز شهادت چمران را روز بسیج اساتید نامیده‌اند و مهم‌ترین وظیفه دانشگاه را تربیت انسان‌هایی در تراز چمران می‌شمارند، به دلیل وظیفه‌شناسی و حضور عالمانه و به‌هنگام بودن شهید چمران است.
وی با بیان اینکه مهم‌ترین وظیفه امروز دانشگاهیان آگاه به زمان بودن و روشنگری آحاد جامعه و بازی نکردن در میدان دشمن است، افزود: مهم‌ترین چالش امروز جامعه فرمان‌شناسی،دشمن‌شناسی و تحلیل و بررسی درست وقایع روز کشور جهان توسط نخبگان جامعه است.
مسئول بسیج اساتید شهرستان مراغه با بیان اینکه آنچه در جلسات اندیشه‌ورزی استادان مورد توجه بوده تحلیل و بررسی بیانیه گام دوم انقلاب است، خاطرنشان کرد: کم‌کردن فاصله فضاهای حاکم بر بیانیه با دانشگاه و نظام محاسباتی نخبگان جامعه یکی از مهم‌ترین مسئولیت‌ها و مأموریت‌های جلسات اندیشه‌ورزی بوده که در سایه گفتمان سازی و نزدیک کردن اذهان به یکدیگر است.
کاظمی‌مطلق تأکید کرد: ایمان راسخ به اهداف انقلاب و آرمان‌ها، امید به آینده و مأیوس نکردن جامعه از آینده، دشمن‌شناسی و نداشتن غفلت از شعارهای انقلاب اسلامی، توجه کردن به ظرفیت‌های درون، به‌کارگیری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برای برون‌رفت از مشکلات اقتصادی و ... از محتوای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه روح انقلاب اسلامی باید در دانشگاه جاری و ساری ‌ باشد و این وظیفه استادان است، تصریح کرد: از سوی دیگر استادان باید مراقب باشد که روند پرشتاب نهضت علمی در دانشگاه‌ها خاموش نشود.
مسئول بسیج اساتید شهرستان مراغه با مثبت ارزیابی‌کردن برنامه‌های هفته بسیج اساتید در این شهرستان توسط رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی گفت: حضور در رادیو شهر مراغه، سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه شهرستان، دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز، برگزاری همایش رسالت دانشگاهیان در گام دوم انقلاب با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان و برگزاری نشست‌های شورای مرکزی از جمله برنامه‌های هفته بسیج اساتید این مرکز بود.
کاظمی تأکید کرد: استادان بسیجی و دانشگاه‌ها باید به سمت حل مسائل و موضوعات برود؛ انقلابی‌گری در عرصه علم و دانش نیز باید مدنظر قرار بگیرد.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت