رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه گفت: گفتمان گام دوم انقلاب اسلامی باید به عنوان سندی بالادستی مورد توجه قرار گیرد.

محمدرضا ولیلو ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی رسالت دانشگاهیان در گام دوم انقلاب که در دانشکده علوم پزشکی مراغه و به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه‌های مراغه برگزار شد، اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب یک بیانیه حکیمانه و از زبان شخصیت فرزانه‌ای صادر شده است که عمل به آن می‌تواند موجب اقتدار و عزت کشور اسلامی و جهان اسلام شود.

وی افزود: اهتمام در راستای عمل به این بیانیه علاوه بر توجه به جوانگرایی، کاملاً می‌تواند امید به آینده را در دل جوانان شکوفا و زمینه رسیدن به یک تمدن اسلامی را فراهم کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه ادامه داد: بیانیه گام دوم انقلاب راه روشن و عملی برای برون‌رفت از چاله‌ها، گره‌ها و پیچ‌های خطرناک مسیر توسعه جهانی انقلاب اسلامی است و باید به عنوان سند بالادستی مورد توجه احاد مردم به‌ویژه دانشگاهیان قرار گیرد.

ولیلو تصریح کرد: اگر فرمان رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با دانش آمیخته شود، یعنی دانشگاه‌ها در بسط، تفهیم و عملی‌ترکردن این بیانیه ورود پیدا کنند و با برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی، گفتمان‌سازی و ارائه طرح‌های پژوهشی کارآفرین در این راستا گام بردارند، اقتدار و عزت این ملت روزافزون شده و مانند چهار دهه گذشته خار چشم دشمنان خواهد ماند.

 

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت