دادستان مراغه گفت: دانشگاه‌ها منشأ و منبع خزانه‌های حقوقی و قضائی هستند و قضات عالی‌رتبه، متبحر، کاردان و متعهد تربیت می‌‌کنند.

نادر نجد ظهر امروز در دیدار محمدرضا ولیلو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی  واحد مراغه با تشکر از حضور دانشگاهیان در دادگستری اظهار کرد: دانشگاه‌ها منشأ و منبع خزانه‌های حقوقی و قضائی هستند. در دانشگاه‌هاست که قضات عالی‌رتبه، متبحر، کاردان و متعهد تربیت می‌شوند و به برکت وجود آنها امید به توسعه عدالت اجتماعی و عمومی صدچندان می‌شود.

وی افزود: هرگاه علم دانشگاهی در کنار تجربیات اجرایی قضات و کارکنان دستگاه قضا همراهی و همگامی بیشتری داشته باشند، احکام خروجی از دادگاه‌ها از اشتباهات و ایرادهای بسیار کمتری برخوردار خواهد بود.

محمدرضا ولیلو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مراغه نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی گفت: شهید بهشتی معمار و بنیانگذار نظام قضائی و دادگستری اسلامی بعد از انقلاب بود و هنوز که هنوز است خدمات ارزنده و ریشه‌ای وی به نظام قضائی کشور قوت و قدرت می‌دهد.

در این دیدار لوح سپاس و تبریک هفته قوه قضائیه به مسئولان دادگستری مراغه اهدا شد.

 

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت