نشریه علمی- تخصصی تحولات نوین در مدیریت و حسابداری با صاحب امتیازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه در  پنجمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات مجوز انتشار گرفت.

نشریه «تحولات نوین در مدیریت و حسابداری» در زمینه انتشار علمی ـ تخصصی علوم انسانی به زبان انگلیسی و با دوره انتشار فصلنامه به صاحب امتیازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه، مدیر مسئولی هادی راشدی و به شورای سردبیری نادر رضایی و  محمدرضا نورورزی در پنجمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی مجوز انتشار گرفت.

مدیر مسئول نشریه تحولات نوین در مدیریت و حسابداری اظهار کرد: هدف از انتخاب و انتشار مجله Journal of Modern Developments in Management and Accunting ، انعکاس دستاوردهای علمـی دانشجویان و محققان سراسر کشور در رشته‌های حسابداری و مدیریت بوده که در راستای کمک به توسعه علوم مدیریت، حسابداری و ارتقای دانش تخصصی با تأکید بر یافته‌های علمی پژوهشگران است و در این راستا مبادرت به انتشار مقاله‌های پژوهشی، ترویجی، تحلیلی و مروری کرده است.

هادی راشدی اضافه کرد: موضوع این نشریه در زمینه‌های علوم مدیریت و مهندسی مالی، علوم حسابداری، حسابرسی و مالی بوده و  این مجله تخصصی آماده ارائه و چاپ مقالات پژوهشگران و استادان با موضوع فوق از سراسر کشور است که به‌صورت الکترونیکی - چاپی توزیع و نمایه می‌شود.

وی تصریح کرد: هیئت تحریریه این نشریه با ترکیب قوی‌ترین استادان صاحب‌نظر دانشگاه‌های معتبر کشور و استادان دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه امام علی(ع) و دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه انتخاب و بزرگان و نویسندگانی همچون حسن دانایی‌فرد، علی‌اصغر فانی، علی حسن‌زاده، علیرضا عظیمی، اصغر محمدی فاتح و دیگر استادان صاحب‌نام کشور عضو شورای نویسندگان این مجله هستند.

مدیر مسئول نشریه تحولات نوین در مدیریت و حسابداری با قدردانی از همکاری محمدرضا ولیلو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه و استادان این دانشگاه خاطرنشان کرد: بدون همکاری، پشتوانه علمی و اجرایی این استادان این نشریه قادر به ادامه حیات و انتشار نخواهد بود.

راشدی اظهار کرد: تاکنون سه شماره از این مجله به چاپ رسیده و شماره چهار آن نیز در دست چاپ است و با رایزنی‌هایی صورت گرفته با Civilica ، SID، Noormags و Tpbin همه مقالات مجله در چند هفته جاری نمایه خواهد شد.

وی مطرح کرد: به دلیل دشواری‌های مالی در مراحل انتشار، ویراستاری و چاپ آن و کاستن بخشی از هزینه‌ها شماره‌های انتشاریافته نشریه به‌صورت متن کامل در وب‌سایت نشریه www.jmdma.ir به‌صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد و قابل استفاده پژوهندگان در همه دنیاست و چاپ کاغذی آن‌هم به‌طور همزمان انجام می‌شود.

مدیر مسئول نشریه تحولات نوین در مدیریت و حسابداری افزود: دانشجویان، استادان و پژوهشگران برای دریافت مجله و ارسال مقالات خود می‌توانند با مراجعه به آدرس الکترونیکی نشریه به آدرس (www.jmdma.ir) اقدام کنند.

راشدی گفت: دیگر نشریات پرافتخار دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه نشریه دینی ـ فرهنگی سراج که در سومین دوره جشنواره نشریات دانشجویی حائز کسب رتبه برتر کشوری و شمال غرب شد و نشریه الکترونیکی دینی ـ فرهنگی قلم که جزء نخستین نشریات پرافتخار الکترونیکی در سطح دانشگاه‌های آزاد است را می‌توان نام برد.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت