رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه از راه‌اندازی مدرسه ورزش در مجموعه سمای این واحد دانشگاهی خبر داد.

محمدرضا ولیلو در نشست مدیران مدارس سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه با توصیه به بالابردن کیفیت آموزش و پژوهش اظهار کرد: با توجه به هجوم افسار گسیخته فرهنگ ملل که تناقضات و مغایرت‌های اساسی با آموزه‌های ریشه‌دار دینی و اعتقادی ما مسلمانان دارد، معلمان و متولیان فرهنگی جامعه به‌ویژه در مدارس کشور باید اهتمام ویژه و جانانه نسبت به تربیت فرهنگی در راستای سبک زندگی اسلامی دانش‌آموزان داشته باشند.

وی افزود: مدرسه نخستین و مهم‌ترین خواستگاه و مبدأ آموزش‌های ریشه‌ای هر انسان است. مطلبی که دانش‌آموز در مدرسه و از زبان معلم خود می‌آموزد، می‌پذیرد و هرگز آن را فراموش نمی‌کند؛ بنابراین مدارس می‌توانند نقش بسزایی در شخصیت‌سازی و تعیین مسیر سرنوشت هر دانش‌آموز را تبیین کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه، ادغام حوزه سما در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی را به‌ عنوان معاونت آموزش‌های عمومی و مهارت به فال نیک گرفت و گفت: این حرکت می‌تواند جلوی بسیاری از مشکلات را گرفته، از بروکراسی اداری کاسته و با اعمال نظارت بیشتر و نزدیک‌تر می‌تواند به توسعه کمی و کیفی این حوزه کمک کند.ولیلو با یادآوری ظرفیت‌ها و امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه از مدیران و متولیان مدارس سما خواست با برنامه‌ریزی دقیق در راستای ارتقای آموزش‌های علمی و پژوهشی دانش‌آموزان از آزمایشگاه‌ها، کارگاه‌ها و سایر امکانات علمی و پژوهشی این واحد دانشگاهی در قالب بازدیدها، اردوها و انجام آزمایش‌های علمی بهره‌برداری کنند.وی از راه‌اندازی مدرسه ورزش در سمای مراغه خبر داد و تصریح کرد: با توجه به ظرفیت ورزشی شهرستان و وجود رشته‌های تربیت‌بدنی در دانشگاه‌های مراغه مقرر شد حوزه سمای مراغه هرچه سریع‌تر نسبت به تمهید مقدمات لازم برای اخذ مجوز راه‌اندازی مدرسه اختصاصی ورزش در مراغه اقدام کند.به گزارش آنا،‌ اکنون در مدارس سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه بیش از ۹۰۰ دانش‌آموز در هفت باب مدرسه در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم مشغول تحصیل هستند.

 

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت