تفاهم‌نامه همکاری برای ارتقای توانمندی‌ نیروهای انسانی و توسعه منابع در حوزه پدافند غیرعامل بین دانشگاه آزاد اسلامی مراغه و سازمان پدافند غیرعامل کشور امضا شد. 

روز گذشته در حاشیه برگزاری دومین کنفرانس ملی پدافند سایبری تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان پدافند غیرعامل کشور به نمایندگی سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان از یک طرف و دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه به نمایندگی محمدرضا ولیلو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مراغه از طرف دیگر برای همکاری در مدیریت، برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های مرتبط در حوزه‌های مختلف پدافند غیرعامل منعقد شد.

بر اساس این تفاهم‌نامه طرفین متعهد شدند که نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی و مهارتی ویژه دانش‌آموزان، دانشجویان و کارکنان اقدام کنند. اجرای دوره‌های مشترک آموزشی ویژه مربیان و استادان، برگزاری و اجرای طرح‌های پژوهشی و علمی، اجرای دوره‌های آموزشی و مهارتی ویژه سازمان‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی و نیز صدور گواهینامه دوره‌های آموزشی و مهارتی با رعایت ضوابط از دیگر تعهدات طرفین در این تفاهم‌نامه است.

مدت این تفاهم‌نامه  ۳ سال تعیین و مقرر شد طرفین براساس دستورالعمل‌های اجرایی سازمان‌های تابعه نسبت به اتخاذ روش و ساز و کار اجرایی این تفاهم‌نامه اقدام کنند.

دانشگاه آزاد اسلامی مراغه در راستای سیاست، ماهیت و رسالت علمی، پژوهشی و اجتماعی خود تاکنون با نهادها، ارگان‌ها و مؤسسات مختلفی اعم از دادگستری، شهرداری، وزارت صنعت و معدن و تجارت، کانون وکلا و... تفاهم‌نامه‌های اجرایی و کاربردی منعقد کرده است.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت