معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه از برگزاری دومین کنفرانس ملی پدافند سایبری در این واحد دانشگاهی خبر داد.

بابک پورقهرمانی با توجه به برگزاری دومین کنفرانس ملی پدافند سایبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه اظهار کرد: با توجه به ظرفیت قوی این دانشگاه  در رشته حقوق اعم از مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد و کارشناسی، همایش‌های متعدد و متنوعی با رویکردهای حقوقی سال‌های اخیر در این واحد دانشگاهی برگزار و با استقبال فرهیختگان و مشتاقان علم حقوق مواجه شده است.

وی افزود: همایش ملی پدافند سایبری دومین همایش در این زمینه است که به همت معاونت علمی دانشگاه و همکاری و همیاری ارگان‌ها و دانشگاه‌های متعدد کشور اعم از سازمان پدافند غیرعامل کشور، انجمن پدافند غیرعامل شعبه شمال‌غرب کشور، دانشگاه‌های آزاد اسلامی واحد تبریز، فراهان و اردبیل، پژوهشکده مطالعات راهبردی وزارت علوم، دانشکده علوم پزشکی مازندران، پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا، پلیس فتای استان آذربایجان شرقی و سایر مؤسسات و ارگان‌های مرتبط استان و شهرستان مراغه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.

دبیر علمی همایش و معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه محورهای این همایش را جنگ نرم، قدرت نرم، دفاع سایبری، اصول پدافند سایبری، دیپلماسی پدافند سایبری، بومی‌سازی پدافند سایبری، نسل آینده تهدیدات سایبری، شناسایی حملات آتی سایبری، اصول و چارچوب پدافند سایبری، زیست‌بوم سایبری و نقش آن در پدافند سایبری، نقد و بررسی قوانین و مقررات بین‌المللی و داخلی در حوزه پدافند سایبری و موضوع‌های مرتبط با پدافند سایبری نام برد.

پورقهرمانی گفت: با توجه به استقبال خوب محققان، استادان، دانشجویان و ارگان‌های مرتبط در برگزاری نخستین کنفرانس ملی پدافند غیرعامل در قلمرو فضای سایبری که در سال ۱۳۹۵ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه برگزار شد، ما را بر آن داشت که دومین کنفرانس ملی در این زمینه را با عنوان پدافند سایبری با رویکرد و محورهای جدید برگزار کنیم.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت