دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه به‌ عنوان جوان نمونه سال ۹۸ انتخاب و معرفی شد.

هادی راشدی دانشجوی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرغه به‌ عنوان جوان نمونه علمی و پژوهشی بین کل دانشگاه‌های شهرستان مراغه در سال ۹۸ انتخاب شد.

در مراسمی که با حضور آیت‌الله محمدتقی پورمحمدی امام‌جمعه مراغه و عضو خبرگان رهبری و جمعی از مسئولان شهر و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مراغه توسط اداره ورزش و جوانان در دانشکده علوم پزشکی مراغه برگزار شد از هادی راشدی دانشجوی حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرغه به‌عنوان جوان نمونه سال ۹۸ قدردانی شد.

هادی راشدی دانشجوی حسابداری  واحد دانشگاه آزاد اسلامی مراغه بوده و از فعالیت‌های پژوهشی وی، تألیف و تصنیف  ۳ جلد کتاب،  چاپ ۸ مقاله در کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی در داخل و خارج کشور و چاپ ۷ مقاله علمی پژوهشی در مجلات بین‌المللی، عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان است. کسب رتبه نخست کشوری در نشریات دانشجویی از دیگر افتخارات این دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی است.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت