فرمانده سپاه ناحیه مراغه گفت: تصمیمات نابخردانه و ناشیانه سران آمریکا، این رژیم را در چاه انزوا و انزجار ملت‌ها فرو می برد.

همزمان با سالروز ولادت باسعادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله حسین(ع) و در راستای گرامیداشت روز پاسدار، رئیس، اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه، شورای پایگاه مقاومت بسیج کارکنان و مسئول ستاد شاهد و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان در دیدار با فرمانده سپاه این شهرستان گرامیداشت روز پاسدار و تبریک این روز فرخنده به سپاهیان دلاور، نفرت و انزجار خود را از تصمیم نابخردانه ترامپ در معرفی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به‌عنوان تروریست اعلام و با شعار «من هم یک پاسدار هستم » بیعت مجدد خود با ولایت، مقام معظم رهبری و حمایت قاطع خود را از دلاورمردان جان برکف سپاه اعلام کردند.

فرمانده سپاه شهرستان مراغه اظهار کرد :

بدیهی است که اقدامات هوشیارانه و مقتدرانه نیروهای سپاه در قلع وقمع عوامل تروریستی منطقه و ایجاد امنیت و ثبات بر مذاق حامیان تروریسم خصوصاً آمریکا خوش نیامده و همواره درصدد آن بوده‌اند که این نیروی عظیم و نقش آن را در منطقه و جهان تضعیف کنند.

رضا سامی اضافه کرد: کلمه پاسدار تنها واژه نیست؛ بلکه یک تعهد، وظیفه و مسئولیت بزرگ است. تعهد در برابر خون شهیدان، وظیفه در برابر آرمان‌های مقدس امام خمینی(ره)، انقلاب اسلامی و مسئولیت در برابر عموم مردم مظلوم و ستمدیده جهان.

وی مطرح کرد: انزوای آمریکا در منظر بین‌المللی هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود و اقدام اخیر سران کوته‌فکر این رژیم از سر استیصال و درماندگی آنها در برابر اقتدار و محبوبیت جهانی ایران است و اقدام اخیر، سران تروریست‌پرور آمریکا را به انزوا نزدیک‌تر می‌کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه نیز در این دیدار بیان کرد: 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مولود انقلاب و رسالت این نهاد ادامه حقیقی راه راستین شهیدان و پاسداران کربلا است و طبیعی است که یزیدیان زمان تابندگی و برازندگی این سپاه عظیم و لشکر رسول‌الله را برنتابند و البته با تصمیمات نابخردانه و ناشیانه خود را بیش از پیش در چاه انزوا و انزجار ملت‌ها فرو برند.

محمدرضا ولیلو افزود: سپاه یعنی اینکه هر ایرانی یک سپاهی است و آمریکا و هر ابرقدرت زورگو و مستبد دیگر باید بدانند قیام ملت ایران نه یک حرکت منطقه‌ای و مقطعی؛ بلکه قیام حسینی و عاشورایی است و در هر گوشه از جهان فریاد ستم‌کشیده‌ای به گوش ما برسد، جان برکف و با تأسی از امام و پیشوای خود اباعبدالله حسین (ع) و زیر پرچم ولایت گوش به فرمان و آماده رشادتیم.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت