معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی مراغه گفت: نخستین کنفرانس ملی پژوهش‌های نوین معماری و شهرسازی در هزاره سوم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه برگزار می‌شود.

بابک پور‌قهرمان درباره نخستین کنفرانس ملی پژوهش‌های نوین معماری و شهرسازی در هزاره سوم : با توجه به ظرفیت‌های تاریخی و باستانی شهر مراغه و وجود رشته‌های متنوع در گروه‌های عمران، معماری و شهرسازی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه، رسالت مهم دانشگاه ایجاب می‌کرد که در این زمینه به‌صورت علمی وپژوهشی گام‌های کاربردی و راهبردی برداشته شود.

وی افزود: از این‌رو نخستین کنفرانس ملی پژوهش‌های نوین معماری و شهرسازی در هزاره سوم ۵ اسفند ۱۳۹۷ همزمان با روز بزرگداشت دانشمند بزرگ خواجه‌نصیرالدین‌طوسی (روز‌ مهندس) برگزار می‌شود.

پور‌قهرمان اظهار کرد: با توجه به‌برگزاری تخصصی کنفرانس (ویژه شهرسازی و معماری) امکان بررسی موضوع‌ها و معضلات شهرنشینی و الگوهای جدید طراحی شهری و برنامه‌ریزی و معماری به‌صورت کاملا تخصصی فراهم است.

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی مراغه یادآور شد: بر خلاف سایر کنفرانس‌های برگزار شده که موضوع‌های متنوعی و نامرتبط با علوم شهری و معماری را در محورهای همایش قرار داده‌اند، این همایش محورهای کاملا تخصصی و کاربردی را هدف‌گذاری کرده است.

پورقهرمان محور‌های ویژه کنفرانس را معماری معاصر، سبک‌شناسی و هویت شهری، الگوهای جدید برنامه‌ریزی‌شهری (شهرسازی)، باغ شهرهای معاصر از اندیشه تا واقعیت وجودی، پدیدارشناسی در معماری و شهرسازی ایران، چالش هویت در شهرهای تاریخی، فضاهای عمومی شهری و تعاملات اجتماعی، تغییرات اقلیمی و تحولات کالبدی شهرها، تاثیرات و تاثرات معماری و علوم محض، منطق فازی در معماری و شهرسازی ،  پارادکس‌ها و تقابل‌ها در معماری و شهرسازی عنوان کرد.

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی مراغه تعداد مقالات رسیده به کنفرانس را ۲۰۰ مقاله ذکر کرد : از این تعداد ۱۴۰ مقاله با نظر داوران پذیرفته شده و تعداد ۲۰ مقاله نیز در روز برگزاری کنفرانس، ارائه خواهد شد.

پورقهرمان از دانشگاه آزاد اسلامی تبریز، دانشگاه گیلان، دانشگاه مراغه، دانشگاه پیام نور استان آذربایجان‌شرقی، دانشگاه بین‌المللی امام‌خمینی قزوین، دانشگاه آزاد اسلامی ملکان، سازمان نظام مهندسی ساختمان، شهرداری تبریز، شهرداری مراغه و خبرگزاری شهرهای اسلامی به عنوان حامیان کنفرانس نام برد.

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه از نمایه‌شدن کنفرانس ملی پژوهش‌های نوین معماری و شهرسازی در هزاره سوم در مرجع علمی سیویلیکا (civilica)خبر داد و گفت: با تلاش‌های صورت گرفته از طرف برگزارکنندگان این کنفرانس تحت تأیید و حمایت سیویلیکا برگزار می‌شود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت