رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه، اهداف انعقاد تفاهم‌نامه میان دانشگاه آزاد و خانه صنعت، معدن و تجارت این شهرستان را تشریح کرد.

مراسم امضای تفاهم‌نامه همكاری مشترک بين دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه و خانه صنعت، معدن و تجارت این شهرستان به‌منظور برقراری ارتباط منظم، سازمان‌یافته و بهره‌گیری از توانمندی‌های علمی، تحقیقاتی، پژوهشی، مشاوره­ای و فناوری منعقد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه در این مراسم، هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه را ایجاد زمینه همكاری متقابل در زمینه‌های علمی ـ پژوهشی با در نظرگرفتن منابع و امكانات طرفین اعم از فنی، تولیدی، نیروی انسانی و اطلاعات، ‌تجربه و تخصص آنان برشمرد.

محمدرضا ولیلو اظهار کرد: آشنایی هرچه بیشتر تبادل دانش و تجربیات طرفین، بهره‌مندشدن طرفین از امكانات یكدیگر از قبیل توان فكری، تجربی، پژوهشی، آزمایشگاهی، كارگاهی، كتابخانه‌ای، ارتباطات بین‌المللی و داده­های قابل استفاده در پژوهش و تحقیق، بومی‌سازی یا انتقال تكنولوژیهای مرتبط با نیازهای طرفین، حمایت از ایده­های نو و تأسیس شركت­های دانش­بنیان در حوزه­های مرتبط، به‌كارگیری توان مجموعه­های فناور مركز رشد و یا معرفی‌شدگان برای رفع نیازهای طرفین، حمایت از طرح‌های تحقیقاتی و پایان‌نامه­های دانشجویی، همكاری‌ در برگزاری مشترک همایش­ها و کارگاه­ها، ایجاد باشگاه دانشگاهی خانه صنعت معدن و تجارت شهرستان مراغه و هماهنگی با واحدهای صنعتی، معدنی و تولیدی برای عقد قراردادهای برون‌دانشگاهی از سایر اهداف این تفاهم‌نامه است.

وی اضافه کرد: امیدواریم با انعقاد این تفاهم‌نامه فاصله بین علم و صنعت کمتر شده و از این طریق بتوانیم در راستای رفع مشکلات پیش‌روی صنایع کشور با رویکرد علمی و پژوهشی گام برداریم و دانشگاهیان نیز بتوانند با حضور در عرصه صنعت و تجارت در مسیر تولید ثروت از طریق علم کاربردی، ورود پیدا کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه عنوان کرد: به منظور تحقق اهداف این تفاهم­نامه و تسریع در تصمیم­گیری­ها، كارگروه مشتركی از دو طرف با مسئولیت دبیر و مدیر اجرایی خانه صنعت، معدن و تجارت و معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه تشكیل می­شود که این كارگروه با برگزاری جلسات ماهانه، نتایج جلسات (شامل پیشرفت‌ها و موانع) را به اطلاع عالی‌ترین مقام اجرایی طرفین می­رساند. هركدام از طرفین تفاهم‌نامه دو نماینده را معرفی می‌کنند و توافقات حاصل از كارگروه مشترک صورتجلسه شده و برای اجرا با امضای عالی­ترین مقام اجرایی به طرفین ابلاغ می‌شود.

مدت تفاهم­نامه از تاریخ امضا به مدت دو سال است كه تمدید و ادامه فعالیت، بازنگری، اصلاح یا تغییرات در مفاد آن پس از اعلام نظر كارگروه مشترک با توافق بالاترین مقام طرفین صورت خواهد گرفت.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت