حجت‌الاسلام هاشمیان:

انقلاب اسلامی ایران تداوم منطقی قیام عاشورا است

رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه، انقلاب اسلامی را تداوم منطقی قیام عاشورا برشمرد.

حجت‌الاسلام محمدحسین هاشمیان ظهر امروز در مراسم عطرافشانی و غبارروبی گلزار شهدای گمنام با گرامیداشت دهه مبارک فجر، انقلاب اسلامی را از برکات و نعمات الهی برای مردم دوستدار اهل بیت (علیهم‌السلام) و مکتب‌دار عاشورا خواند و اظهار کرد: ملتی که دانش‌آموخته دانشگاه عاشورا و مکتب اباعبدالله (ع) بود و باور داشت که حق بر باطل و خون بر شمشیر پیروز است با قیام مکتبی، وحدت کلمه و پیروی از رهبری دلسوزانه و با نثار خون سرخ خود طومار ۲ هزار و ۵۰۰ ساله استبداد و شاهنشاهی را در هم پیچید.

وی، انقلاب اسلامی را تداوم منطقی قیام عاشورا برشمرد و افزود: واقعه کربلا ثابت کرد که در بحث حق‌طلبی و آزادی‌خواهی، کمیت مهم نیست و انقلاب اسلامی نیز نشان داد که با دست‌خالی هم می‌توان در برابر ارتش تا دندان مسلح طاغوت ایستاد و به پیروزی رسید.

رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه، شهدای انقلاب اسلامی را الگوهای عملی نظام ضدسلطه و ضداستبداد خواند که نهال تنومند استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را آبیاری و شعار «نه شرقی و نه غربی» را عملی کردند.

هاشمیان، توصیه کرد: مردم باید مواظب رفتار و طرز تلقی خودشان از آرمان شهدا باشند؛ چراکه راه شهیدان پاک‌ترین راه انسانیت، ایثار و حق‌طلبی بود و حرمت خونشان دامن خائنان و منافقان را خواهد گرفت و خیانت به خون این شهیدان که روزگاری در برابر تجاوز ددمنشانه رژیم وحشی بعثی ایستادند و جان خود را نثار آزادی این مردم کردند، عقوبت سختی خواهد داشت.

وی مطرح کرد: تکریم شهدا وظیفه همه است. چه آنها که در زمان جنگ بودند و آن روزها را درک کردند و چه آنها که نبودند و امروز در امنیت و آسایش زندگی می‌کنند. باید جوانان را آگاه کنیم که استقلالی که امروز در منطقه و در جهان به آن می‌بالیم حاصل خون‌های بی‌گناه جوانان و فرزندان دیروز است و اگر خود ما قدر و منزلت ایثارگران تاریخ گذشته خود را نگه نداریم، چه انتظار داریم که بیگانگان و دشمنان حرمت ما را نگه دارند.

در این مراسم حاضران با غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای گمنام، فاتحه‌ای نصیب روح بلند شهدا کردند.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت