مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مراغه از اجرای برنامه‌های متنوع مذهبی، فرهنگی و هنری توسط این دانشگاه در دهه فجر به‌ ویژه بازدید از موزه گنجینه شهدا خبر داد.

حجت‌الاسلام  محمد حسین هاشمیان درباره برنامه‌های دهه فجر در دانشگاه آزاد اسلامی مراغه اظهار کرد : برنامه‌های متنوع مذهبی، فرهنگی و هنری در چهلمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی در این دانشگاه برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد : همراهی و همگامی با برنامه‌های شهرستان مراغه، حضور در دومین یادواره یک‌هزار و ۴۰۰ شهید سرافراز مراغه، راهپیمایی دشمن‌شکن ۲۲ بهمن و نماز جمعه وحدت‌آفرین ازجمله برنامه‌های شاخص این ایام است که پرسنل دانشگاه طبق سال‌های گذشته در این مراسم حضور گسترده خواهند داشت.

مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه اضافه کرد : برگزاری چند نشست تخصصی «تدوین دستاوردهای انقلاب» در نمازهای ظهر و عصر با حضور و سخنرانی استادان دانشگاه، حضور در مزار شهدای گمنام شهرستان مراغه با هماهنگی ستاد شاهد و امور ایثارگران این واحد دانشگاهی، برگزاری مراسم دعای توسل به همراه نذری صبحانه در مسجد دانشگاه فاطمه‌ الزهرا (س) با حضور همه استادان، دانشجویان و پرسنل واحد مراغه و دانشگاهیان شهرستان از دیگر برنامه‌های شاخص این ایام است.

هاشمیان، انتشار نشریه و ویژه‌ نامه ایام فاطمیه و سالگرد پیروزی انقلاب با رویکرد معرفی دستاوردهای علمی دانشگاه در ایام‌الله دهه فجر توسط کانون نشریات دانشگاه را از دیگر برنامه‌ها عنوان کرد و متذکر شد: بازدید از موزه گنجینه شهدای مراغه که محل نورانی نگهداری آثار شهدای جان برکف انقلاب اسلامی است با هماهنگی پایگاه‌های بسیج اساتید و کارکنان یکی دیگر از برنامه‌های ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی مراغه است.

وی از عموم دانشگاهیان و فرهیختگان دعوت کرد با توجه به اهمیت امسال که ورود به دهه پنجاه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است و برای نشان دادن دلبستگی و همبستگی ملت قهرمان ایران و پایبندی به اصول اساسی انقلاب اسلامی و وظیفه ملی، شرعی و انقلابی در مراسم گرامیداشت این ایام حضور گسترده داشته باشیم.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت