معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه از راه‌اندازی سامانه پایان‌نامه دانشجویی و برگزاری دو کنفرانس ملی در این واحد دانشگاهی خبر داد.

بابک پورقهرمانی از راه‌اندازی سامانه پایان‌نامه‌های دانشجویی و برگزاری دو همایش ملی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه خبر داد و اظهار کرد: با راه‌اندازی این سامانه از این پس امور مربوط به پایان‌نامه‌های دانشجویی از طریق نرم‌افزار و سامانه اینترنتی انجام خواهد شد.

وی افزود: این امر موجب کاهش زمان، سهولت کار و تسلط استادان و دانشجویان به نحوه ارائه، تصویب و دفاع از پایان‌نامه خواهد بود که پیش از این در روش دستی، دانشجویان دچار سردرگمی، اتلاف وقت و در پیچ‌وخم بروکراسی اداری بسیاری از اوقات مفید تحصیلی‌شان هدر می‌رفت.

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه از ساماندهی اعضای شورای پژوهشی واحد و راه‌اندازی شورای پژوهشی گروه‌های آموزشی علوم انسانی، فنی‌مهندسی و کشاورزی- علوم پایه خبر داد و متذکر شد: در سه ماه سوم سال تحصیلی جدید تعداد دو عنوان کتاب تألیفی و ترجمه اعضای هیئت‌علمی واحد مراغه با عنوان‌های توربو شارژینگ ترجمه اصغر صفریان و روش‌های آزمایشگاهی در ویروس‌شناسی تألیف سامان مهدوی از استادان اعضای هیئت‌علمی این دانشگاه به زیر چاپ رفته است.

پورقهرمانی، افزایش واحدهای فناور مرکز رشد این دانشگاه از هفت واحد به ۱۱ واحد، شرکت در نمایشگاه ربع رشیدی(نمایشگاه بین‌المللی تبریز) با حضور ۶ واحد فناور برتر، شرکت در نمایشگاه فن‌بازار کشوری(سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی) با دو واحد فناور برتر، اخذ مجوز از پایگاه استنادی علوم جهان اسلامی(ISC) برای برگزاری دو کنفرانس ملّی در اسفند ۱۳۹۷ و اردیبهشت ۱۳۹۸، هماهنگی اولیه با اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مراغه برای ارتباط بیشتر با صنعت و عقد قراردادهای برون‌دانشگاهی، رونمایی از مجله علمی پژوهشی آنالیز سازه، زلزله در پایگاه‌های SID سویلیکا و مگیران را از دیگر دستاوردهای  واحد مراغه در سه ماه سوم امسال برشمرد.

وی فعالیت‌های پژوهشی این دانشگاه را در هفته پژوهش موفق ارزیابی کرد و یادآور شد: برگزاری سه سخنرانی علمی، چهار کارگاه آموزشی تخصصی، یک میزگرد علمی تخصصی، چهار مورد بازدید دانش‌آموزان مدارس از امکانات دانشگاه و قدردانی از پژوهشگران برتر از برنامه‌های شاخص این هفته در واحد مراغه بود.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت