آزمون جامع متمرکز دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه در بخش شفاهی در 8 رشته برگزار شد.

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه اظهار کرد: بخش شفاهی آزمون جامع متمرکز دانشجویان دوره دکتری تخصصی در 8 رشته گرایش‌های دایر در واحد دانشگاه آزاد اسلامی مراغه برگزار شد. 

بابک پورقهرمانی، تعداد رشته‌های دایر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه را در مقطع دکتری ۹ رشته عنوان کرد و افزود: دانشجویان مقطع دکتری تخصصی در ۹ رشته و تعداد ۲۱۰ نفر دانشجو در این واحد دانشگاهی مشغول به تحصیل هستند که در این آزمون تعداد ۳۲ نفر شرکت کردند.

وی اضافه کرد: تعداد ۳۰ نفر از بهترین و مجرب‌ترین استادان کشوری و استانی برگزاری این آزمون را به عهده داشتند.

واحد مراغه با ۹ رشته دکتری ۴۷ رشته کارشناسی ارشد و ۴۸ رشته کارشناسی وبیش از سه هزار نفر دانشجو، به عنوان  بزرگ‌ترین مرکز آموزش عالی شهرستان مراغه محسوب می‌شود. 

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت