مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه گفت:حماسه ۹دی روز نه گفتن به هرگونه تفرقه‌افکنی، نفاق و دشمنی و آری گفتن به وحدت و همدلی است.

حجت‌الاسلام محمدحسین هاشمیان ظهر امروز در مراسم گرامیداشت یوم الله حماسه ۹ دی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه برگزار شد، اظهار کرد: در یوم‌ الله خلق حماسه ۹ دی، ملت بزرگ ایران با حضور یکپارچه و خودجوش خود بار دیگر به جهانیان اعلام کردند برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب تا پای جان ایستاده‌اند و با خروش و صدای رسای خود اعلام کردند که اگر دشمنان بخواهند در برابر دین آنها بایستند در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

وی افزود : یوم‌الله حماسه ۹ دی، روز بصیرت، روز نه گفتن به هرگونه تفرقه‌افکنی، نفاق و دشمنی و آری گفتن به وحدت و همدلی، بیعت مجدد با آرمان‌های مقدس امام راحل و مقام معظم رهبری است.

 

 

مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه با تأکید بر وحدت و همدلی مسلمانان در برابر دشمنان قسم‌خورده اظهار کرد: حماسه ۹ دی، روز خروش ملت بزرگ ایران و ابراز خشم و انزجار در برابر حرمت‌شکنی و اهانت‌های عده‌ای مزدور غافل و وابسته به اجانب به مقدسات در روز عاشورای حسینی است.

هاشمیان اضافه کرد: حماسه ۹ دی در واقع روزآگاهی، هوشیاری و آری گفتن به نظام اسلامی و بیعت مجدد مردم با آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است.

 

 

مراسم گرامیداشت یوم الله حماسه ۹ دی با حضور استادان، دانشجویان و کارمندان واحد مراغه پس از اقامه نماز ظهر و عصر در مسجد دانشگاه برگزار و در انتهای مراسم شرکت‌کنندگان طومار محکومیت فتنه و فتنه‌انگیزان را امضا کردند.

 

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت