تیم سهند بسیج دانشجویی واحد مراغه، فاتح مسابقات فوتسال دانشجویان این دانشگاه در مسابقات گرامیداشت هفته پژوهش این واحد شد.

این مسابقات طی یک هفته و تعداد 13 بازی و با شرکت 7 تیم در 2 گروه برگزار و پس از انجام بازی های گروهی تیم های تربیت بدنی و ترکان از گروه اول و تیم های سهند و آزان از گروه دوم به مرحله نیمه نهایی صعود کردند .

لازم به ذکر است، قضاوت این بازیها برعهده دو نفر از داوران دانشجوی واحد و یک نفر داور پیشکسوت لیگ برتر کشور ابراهیم پور فرجی صورت گرفت و در پایان بازی ها، تیم سهند مقام اول، تیم آزان مقام دوم ، تیم تربیت بدنی مقام سوم و تیم ترکان مقام چهارم را به خود اختصاص دادند.

فینال مسابقات با حضور مسئولین دانشگاه ، رئیس واحد، اعضای هیئت رئیسه ، دانشجویان و فرمانده بسیج دانشجویی شهرستان مراغه برگزار و به برندگان هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید.

 

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت