رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌ شرقی گفت: پایش و هدایت پایان‌نامه‌های دانشجویی در موضوعات پیشنهاد شده برای استان آذربایجان شرقی در حال عملیاتی شدن است.

عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی، در نشست مشترک رؤسا و معاونان دانشجویی و فرهنگی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: کارگروه‌های تخصصی برای پایش و کاربردی شدن پایان‌نامه‌های دانشجویی در حال شکل‌گیری است.

وی افزود: صنعت چرم و کفش و معضل زیست محیطی دریاچه ارومیه دو موضوعی است که مطالعه و بررسی آن برای پایان‌نامه به دانشجوها پیشنهاد و در نظر گرفته شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی افزود: واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی تا مهرماه سال آینده فرصت دارند تا این پایش‌ها را وارد سامانه مربوطه کرده و دفترچه‌ای که به این منظور در نظر گرفته شده را تکمیل کنند و از مهر ماه سال آینده انتخاب عنوان پایان‌نامه از سایت جامع پایش شده خواهد بود و هیچ پایان‌نامه‌ای خارج از این سامانه پذیرفته نمی شود.

وی اظهار کرد: با توجه به گستردگی و آزادی عملی که در حوزه پژوهش وجود دارد، متأسفانه برنامه مدون و مشخصی در راستای هدایت تحقیقات و پژوهش‌ها و امکان تولید دانشی که به تولید ثروت بینجامد در این حوزه تا کنون صورت نگرفته است.

جوانپور با بیان اینکه مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی دارای پشتوانه عظیم دانشجویی، استادان و فارغ‌التحصیلان مستعد است، گفت: این مؤسسه عظیم علمی و پژوهشی قطعاً می‌تواند بازوی علمی، پژوهشی و اجرایی توانمندی برای حل مشکلات، مسائل و چالش‌های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی جامعه باشد، لذا همه ما وظیفه داریم از این طرح حمایت کنیم و بی‌تفاوت از کنار آن نگذریم و در رونق، راهبرد و عملی شدن آن کوشش کنیم.

 

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت