دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی مراغه جوان نمونه سال 96 شد.

میلاد ارجمند دانشجوی مهندسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرغه به عنوان جوان نمونه علمی وفرهنگی شهرستان مراغه در سال 96 انتخاب شد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در مراسمی که با حضور نماینده شهرستان مراغه در مجلس شورای اسلامی وجمعی از مسئولان شهر و حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مراغه توسط اداره ورزش و جوانان در دانشکده علوم پزشکی مراغه برگزار شد از میلاد ارجمند دانشجوی مهندس عمران به عنوان جوان نمونه سال 96 قدردانی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه با ابراز خرسندی از انتخاب این دانشجو به عنوان جوان نمونه شهرستان گفت: «دانشجویان، برگزیدگان جامعه اند و دانشجوی نمونه مظهر فاخر دانش پژوهش ادب و مهرورزی است و ثمره این حرکت عظیم همراه با پشتوانه ایمان الهی اراده ای محکم و روح خودباوری است که شکوفایی روزافزون استعدادهای بی‌نظیر این مرز و بوم را در عرصه‌های مختلف علمی رقم زده است.»

دکتر محمدرضا ولیلو افزود: «هر جامعه‌ای که افراد برگزیده و شایسته آن از میان دانشگاهیان و تحصیل‌کردگان انتخاب شود و معیار و شاخص سنجش والگوی رفتاری آن جامعه، پژوهش محور باشد، همواره پله‌های ترقی و توسعه را طی خواهد کرد و آسیب‌های اجتماعی و معضلات جامعه بسیار کم خواهد بود.»

میلاد ارجمند دانشجوی مهندسی عمران واحد دانشگاهی مراغه است و از فعالیت‌های پژوهشی وی، چاپ 7 مقاله در کنفرانس‌های ملی و بین المللی در داخل و خارج کشور (ترکیه و آلمان)، عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، انتخاب پژوهشگر برتر در گروه فنی و مهندسی و کسب عنوان بسیجی نمونه در واحد مراغه از دیگر افتخارات این دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی است.»

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت