به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد صورت گرفت؛

دیدار دانشگاهیان واحد مراغه با خانواده آزاده 8 سال دفاع مقدس و دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس و جمعی از کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور در منزل نجفقلی جعفری آزاده 8 سال دفاع مقدس و دانشجوی دانشگاه آزاداسلامی مراغه با وی دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر محمدرضا ولیلو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه در این دیدار آزادسازی خرمشهر را ظهور و بروز حقانیت اسلام و جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: «پس از حمله ناجوانمردانه رژیم عراق به کشورمان تا آن روز هیچ کشوری نمی خواست به مظلومیت، حقانیت و قدرت این کشور بزرگ پی ببرد که با آزادسازی خرمشهر هم توان قدرتی نیروهای مخلص و جان برکف برای جهانیان ثابت شد، هم حقانیت ما را جدی گرفتند و پیام مظلومیت مردم جنگزده ما نیز به دنیا ابلاغ شد.»

وی این پیروزی را مدیون 3 مشخصه دانست و گفت: «اتکا به خدا، وحدت و یکپارچگی و پیروی از رهبری دلسوزانه و معنوی امام (ره) باعث اصلی پیروزی رزمندگان ما بر دشمن تا دندان مسلح بود.»

نجفقلی جعفری آزاده 8 سال جنگ تحمیلی که اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در دانشگاه آزاد اسلامی مراغه است در این دیدار به بیان خاطراتی از دوران سخت اسارت خود پرداخت.

وی با قدردانی از حضور دانشگاهیان واحد مراغه گفت: «با وجود اینکه بنده نزدیک به 9 سال در اسارت دشمن بودم و انواع سختی ها و شکنجه ها را متحمل شدم، اما عشق به امام و وطن و تمسک به ائمه اطهار علیهم السلام و امید به پیروزی رزمندگان اسلام، این سختی را برای ما گوارا می کرد.»

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت