انتصاب سرپرست جدید معاونت سما مراغه

مراسم تکریم و معارفه معاونان دانشگاه و روسای مرکز علمی فرهنگی سما دانشگاه آزاد اسلامی مراغه با حضور دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی، اعضای هیات رئیسه و جمعی از کارکنان مرکز سما مراغه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی در این مراسم با قدردانی از خدمات دکتر علی ایزدی معاون دانشگاه و رئیس آموزشکده فرهنگی و آموزشی سما مراغه گفت: «آموزشکده سما مراغه یکی از مراکز مهم و نمونه استان بوده و همواره مورد توجه و الگوبرداری سایر مراکز استان قرار گرفته است.»

دکتر شهریار حسن زاده افزود: «دانشگاه آزاد اسلامی مراغه پس از مرکز استان یکی از دانشگاههای موفق و مطرح است و طبیعی است که با وجود تعامل و همکاری صمیمی و نزدیک مسئولان در این دانشگاه که سما نیز از آ« مستثنی نیست، روز به روز به موفقیت های بیشتر دست یابند.»

وی ابراز امیدواری کرد با توجه به سابقه اجرایی و مدیریت دکتر حمید کاظمی، وی بتواند راه توسعه و پیشرفت مرکز سما مراغه را که بسیار مطلوب برای ارتقای بیشتر است، هموارتر و سهل تر نماید تا شاهد درخشش این آموزشکده همچون سال های قبل باشیم.»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه هم با قدردانی از توجه و حسن نظر مسئولان استان خصوصا دکتر شهریار حسن زاده نسبت به این دانشگاه و همراهی و همکاری دلسوزانه با آموزشکده سما، گفت: «پیشرفت هر مجموعه منوط و مدیون همکاری، تعامل و دلسوزی دست اندرکاران و پرسنل آن مجموعه است و من خدارا شاکرم که در مجموعه سما مراغه و همینطور دانشگاه آزاد اسلامی مراغه همکارانی داریم که با تمام توان و علاقمندی کامل در راستای پیشرفت مجموعه تلاش می کنند و هر مسئول جدیدی هم اگر به این مجموعه اظافه شود، ناخودآگاه در روند رو به توسعه و ترقی آن حرکت خواهد کرد.»

دکتر محمد رضا ولیلو از تلاش های صادقانه و دلسوزانه علی ایزدی در طول تصدی وی در آموزشکده سما مراغه تشکر کرد.»

ایزدی رئیس سابق آموزشکده سما مراغه هم با قدردانی از همکاران مجموعه سما و طلب حلالیت از آنها، گزارش مبسوطی از عملکرد خود در پنج سال تصدی این مجموعه ارائه داد.

دکتر حمید کاظمی مطلق سرپرست جدید آموزشکده سما نیز در این آیین با قدردانی از حسن نظر مسئولین استان بویژه دکتر عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و شهریار حسن زاده دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان، ابراز امیدواری کرد با توکل به الطاف الهی و همکاری مسئولین واحد مراغه و همکاران مجموعه سما شاهد رشد و تعالی بیشتر و تحقق اهداف برنامه ریزی شده این مجموعه و ارتقای روز افزون آن باشیم.

در این مراسم لوح یادبود و تقدیرنامه و هدایایی به عنوان یادبود از طرف دبیرخانه شورای نظارت و هماهنگی سما استان، رئیس واحد مراغه و کارکنان آموزشکده سما به علی ایزدی اهدا شد.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت