در مراسم هفته پژوهش مطرح شد

گلایه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مراغه از کاهش اعتماد به دانشگاه‌ها

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه از کاهش اعتماد به دانشگاه‌ها گلایه کرد و گفت: همه ما در قبال مردم مسئولیم و باید برای حل مشکلات کشور، آستین‌ها را بالا بزنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر محمدرضا ولیلو در مراسم اختتامیه هفته پژوهش این دانشگاه با قدردانی از متولیان حوزه پژوهش و استادان، دانشجویان و پرسنل دانشگاه در برگزاری باشکوه هفته پژوهش اظهار کرد: «تبدیل دانشگاه‌های نسل سوم به کارآفرین زمانی محقق می شود که پژوهش هدفمند با تولید علم نافع و تبدیل آن به ثروت همراه باشد.»

وی به رتبه 16تولید علم ایران در جهان اشاره کرد و افزود: «متأسفانه چنین رتبه ای در اقتصاد به چشم نمی خورد و این یعنی در استفاده کاربردی از علوم تولیدی، موفق نیستیم.»

رئیس واحد مراغه ایجاد اشتغال و کارآفرینی را از مسائل مهم کشور برشمرد و گفت: «با هدایت پایان نامه های ارشد و دکتری به سمت کارآفرینی و تقویت مراکز رشد دانشگاهها و حمایت از اجرای طرح های مصوب این مراکز، می توان به آرمان تحقق تولید علم نافع و تبدیل آن به ثروت دست یافت.»

وی از ایجاد بی رویه پژوهشکده ها در بسیاری از نهادها و از کاهش اعتماد به دانشگاه‌ها گلایه کرد و افزود: «متأسفانه پژوهش در دانشگاه ها هم عمومیت ندارد . اگر استادان، آموزش و پژهش را توأمان انجام دهند و آموزش های علمی در راستای نیل به اهداف عملی و کاربردی باشد، بسیار عالی است و از این طریق می توان به رونق اقتصاد پژوهشی دست یافت.»

در این مراسم دکتر یوسف مهمان نواز معاون پژوهش و فناوری واحد مراغه گزارش کوتاهی از نحوه عملکرد دانشگاه در هفته پژوهش و برگزاری سمینارها، کنفرانس ها و کارگاه های این هفته، ارائه کرد و در پایان از استادان ارائه دهنده مقاله، سخنرانی و کنفرانس با اهدا لوح تقدیر و هدیه نقدی تجلیل شد.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت