پیام ریاست واحد به مناسبت هفتۀ پژوهش

شجاعت علمی، نوآوری، پرهیز از نگاه تقلیدی به پیشرفت‌های علمی غرب، اعتماد به نفس شخصی و ملّی و پرکاری از ویژگی‌های لازم استادان دانشگاه‌ها برای ایفای وظایف سنگین‌شان می‌باشد و علاج دردها و مشکلات کشور در پیشرفت علمی است.

                                                                                                                                        مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)                                                                                                            

با توجه به رهنمودهای رهبر فرزانۀ انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، تجاری‌سازی علم و تولید ثروت از یافته‌های علمی و رفع نیاز جامعه از طریق ارتباط دانشگاه و صنعت و تبدیل فکر و اندیشه به محصولات تجاری از تکالیف مهم پژوهشگران و سازمان‌های وابسته به پژوهش و فناوری محسوب می‌گردد و بر این اساس هرگونه توسعه علمی، صنعتی و فرهنگی، بدون پرداختن به امر پژوهش، با موفقیت چندانی همراه نخواهد بود.

این واحد دانشگاهی به عنوان بزرگترین مرکز آموزش عالی شهرستان ویژۀ مراغه با به کارگیری تمامی ظرفیت‌ها و با تکیه بر دانش و توان علمی خود شعار هفتۀ پژوهش «پژوهش تقاضا محور و تجاری سازی؛ فناوری زیربنای اقتصاد مقاومتی» را سرلوحۀ فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی و اقتصاد دانش‌بنیان خود قرار داده و ضمن پیروی از منویات مقام عظمایی ولایت (مدظله العالی) و استفاده از اعضای هیأت علمی، محققین، پژوهشگران و دانشجویان و صنعتگران در مسیر تحقق تجاری‌سازی دانش که زمینه‌ساز تحقق اهداف شعار «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» می باشد گام بر می‌دارد.

هفتۀ پژوهش و فناوری فرصتی است تا ضمن عرض تبریک این مناسبت مهم به همۀ اساتید، دانشجویان و همکاران پژوهشگر این واحد و کلیۀ پژوهشگران، فناوران و صنعتگران منطقه، بار دیگر بر ضرورت تلاش مجدانه همگی عزیزان به منظور گام نهادن در تحقق دانشگاه کارآفرین و مسیر مسأله‌محوری تأکید بنمایم.

          

                                                                                       دکتر محمدرضا ولیلو - رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت