رئیس واحد مراغه: آموزش راه‌حل همه مسائل است

 

 


رئیس دانشگاه آ‌زاد اسلامی واحد مراغه اظهار کرد: «آموزش راه‌حل همه مسائل و کلید صلح و ثبات، شغل و اقتصاد، بهداشت و سلامت و احترام و معنویت است، آموزش راه بالفعل شدن استعدادهای میلیاردها انسان در کره خاکی است و استادان و کارکنان دانشگاه‌ها از ارکان اصلی آموزش هستند.»

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر محمدرضا ولیلو در جمع استادان، کارکنان و خانواده‌های آنان گفت: «خداوند متعال با برگزیدن امامان راستین و پیشوایان برحق، حجت خود و نعمت خود را برای بشر کامل کرد و در حقیقت ائمه معصوم(ع) نردبان تعالی و ستارگان درخشان و بی فروغ آسمان هدایت بشر به سوی تکامل و تعالی هستند و تنها راه نجات انسانها، تمسک به ایشان و پیروی از رهنمودهای فرستادگان الهی است.»

رئیس واحد مراغه یاد و خاطره استاد شهید دکتر مرتضی مطهری را گرامی داشته هفته معلم را تبریک گفت و بیان کرد: «معلمی شغل انبیاست و در واقع معلم تجلی اسم هادی خداوندی است. حوزه عملش عقل است. عقلی که به عنوان پیامبر درونی است و معلم پیامبر بیرونی. زمانیکه این دو با هم یک نوا شوند، انسان به سمت باریتعالی پر می‌کشد.»

ولیلو خاطرنشان کرد: «دانشگاه‌ها، مراکز انسان‌سازی هستند و در واقع شما بزرگواران منابع اصلی جامعه که همان نیروی انسانی است، تأمین می‌کنید و باید دقت کنیم معلمانی الهام بخش به مردم و جوانان باشیم.»

وی از خدمات و تلاش استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه قدردانی کرد و گفت :«به همت شما خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، مراغه در دو سال گذشته موفقیتهای چشمگیری در حوزه‌های مختلف داشته از جمله توسعه رشته‌های تحصیلات تکمیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، راه اندازی مرکز رشد، راه‌اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان و ... »

واحد مراغه با 5000 نفر دانشجو 220 استاد تمام وقت و حق‌التدریس، 140 کارمند 11 رشته دکتری، 47 رشته کارشناسی ارشد، 48 رشته کارشناسی، به عنوان بزرگترین مرکز آموزش عالی شهرستان مراغه مطرح است.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت