راهیابی نشریه «ایمپالس» واحد مراغه به مرحله پایانی جشنواره نشریات دانشجویی

 

 

مقاله علوم پزشکی نشریه «ایمپالس» به مرحله سوم داوری جشنواره نشریات دانشجویی «تیتر 10» راه یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، نشریه دانشجویی «ایمپالس» دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه که خود به مرحله دوم داوری راه یافته بود، این بار یکی از مقالات این نشریه تخصصی رشته پرستاری به عنوان10 مقاله برتر کشوری معرفی شد.

طبق اطلاعیه دبیرخانه جشنواره سراسری رسانه و نشریات «تیتر 10»، از بین 420 اثر و نشریه برگزیده در این مرحله، فقط 14 اثر و نشریه، مربوط به دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور است که واحدهای ایلام، تهران جنوب، چالوس، خمینی‌شهر، خوراسگان و مراغه هر کدام یک اثر برگزیده، واحد علوم دارویی دو اثر و در نهایت واحد نجف آباد دارای سه اثر و نشریه برگزیده در این جشنواره سراسری هستند.

نشریه «ایمپالس» با صاحب امتیازی بسیج دانشجویی و به مدیرمسئولی و سردبیری بهزاد احمدیان و در زمینه علمی- تخصصی علوم پزشکی، زیر نظر معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه فعالیت می‌کند.

احمدی ابراز امیدواری کرد در سایه حمایت‌های مسئولان دانشگاه، به ویژه رئیس دانشگاه و معاونت فرهنگی و دانشجویی با انتشار سری جدید نشریات در بین دانشجویان واحد و ارسال آنها به دومین جشنواره نشریات دانشگاه آزاد اسلامی، در این مسابقه مهم نیز شرکت کنند.»

نشریه «ایمپالس» در فعالیت کمتر از 10 ماه، دارای مقام اول نشریات علوم پزشکی کشوری در جشنواره دانشگاه آزاد کشور شهریور 95 و مقام دوم نشریات علوم پزشکی در جشنواره دانشگاه استان آذربایجان شرقی را آذر همان سال به خود اختصاص داده است.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت