تسلیت رئیس واحد مراغه به بازماندگان داغدار سیل استان‌های آذربایجان شرقی و غربی

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بسیار بزرگ مراغه وقوع حادثه سیل و جان باختن عده‌ای از هموطنان بویژه اهالی آذرشهر و عجب شیر استان آذربایجان شرقی را تسلیت گفت.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر محمدرضا ولیلو در پی وقوع حادثه سیل و جان باختن تعدادی از هموطنان عزیز بویژه اهالی شهرستان‌های عجب شیر و آذر شهر و استان آذربایجان غربی در پیامی ضمن تسلیت این غم بزرگ و مصیبت عظیم، برای بازماندگان این حادثه و خانواده جان باختگان صبر جمیل آرزو کرد.

ولیلو در پیام خود آورده است: متأسفانه علی رغم بارش زلال رحمت الهی و سیرابی زمین های تشنه و شکرگزاری نعمات خداوند متعال، حادثه جاری شدن سیل نابهنگام و جان باختن غیرمنتظره تعدادی از هموطنان در این حادثه، شیرینی این بارندگی را به تلخی تبدیل کرد.

همجواری شهرستان‌های عجب شیر و مراغه به لحاظ موقعیت جغرافیایی و اقلیمی که حکم برادر – خواهری با هم دارند و یک سابقه دیرین تاریخی آنها را به هم وصل کرده است، سنگینی بار این مصیبت دردناک را صد برابر می کند. لذا بر خود وظیفه می دانیم این مصیبت جانکاه را به مردم داغدار عجب شیر و آذرشهر تسلیت عرض کنیم و برای درگذشتگان علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل از درگاه خداوند متعال مسئلت نماییم.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت