رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی عنوان کرد: ادای احترام پلیس به تلاش استادان دانشگاه در راستای ایجاد امنیت

چهارشنبه, 24 آبان 1396 ساعت 04:42

رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی عنوان کرد:

ادای احترام پلیس به تلاش استادان دانشگاه در راستای ایجاد امنیت

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی گفت: در برابر آن استادی که با پلیس در راستای ایجاد امنیت تلاش می‌کند، می‌ایستم، ادای احترام می‌کنم و دست وی را می‌بوسم. چرا؟ چون ما الآن در تولید علم باید رتبه بیاوریم، باید جلو برویم.

به گزارش روابط عمومی دالنشگاه، سرهنگ محمودی در مراسم سخنرانی با عنوان «آسیب‌ها و تهدیدات شبکه‌های اجتماعی (فضای سایبر) که به همت حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی مراغه ترتیب داده شده بود با قدردانی از برگزارکنندگان این جلسه گفت: «پلیس فتا بر خود می‌بالد که توانسته است تعامل سازنده و تنگاتنگ با مجموعه دانشگاه‌ها، استادان و دانشجویان برقرار کند و این تعامل می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات و بن‌بست‌های فرهنگی، اجتماعی بویژه در حوزه فضاهای مجازی و سایبری باشد.»

وی افزود: «اکنون استاد ما همدوش سربازان سایبری پلیس کشور و همراستا و هم نفس باهم می‌توانند بسیاری از توطئه‌ها، ترفندها، حمله‌ها و شبیخون فرهنگی و مجازی دشمن را بگیرند و قدرتمندانه با قدرت هوشمند جهان استکبار مبارزه کنند.»

محمودی در راستای اهمیت توجه به مقوله فضاهای سایبری با توجه به بیان گهربار مقام معظم رهبری، گفت: «به فرموده مقام عظمای ولایت «اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب است» پای نهادن در این راه و ورود در مقوله فضاهای مجازی و سایبری واقعا ایمان می‌خواهد و اینجاست که رسالت استادان، دست اندرکاران علمی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه‌ها و دانشجویان صد چندان می‌شود.»

وی ادامه داد: «از این روست که بنده به عنوان فرمانده پلیس فتای استان، دست همه کسانی را که در راه مبارزه با حمله های مخوف سایبری و جنگ نرم ناجوانمردانه، بعنوان بازوی پرتوان این دستگاه عمل می‌کنند و با رصد دشمن و اقدام به‌موقع و ارائه طرح و راهکارمقابله، جوانان بیگناه این مرزو بوم را نجات می دهند، می‌بوسم و بر این بوسه افتخار می‌کنم.»

رییس پلیس فتای استان آذربایجان شرقی با توجه به شکل‌های مختلف بزهکاری‌های سایبری و مجازی، افزود: «بی‌اخلاقی‌های اجتماعی، سردی روابط خانوادگی، عدم توجه به علایق و سلیقه‌های جوانان، عدم کنترل استفاده متعادل جوانان از دستگاه‌های ارتباط جمعی سایبری و عدم جایگزینی برنامه‌های مشابه در این زمینه، باعث روی آوری جوانان به تبلیغات خارجی و وقع انحرافات غیر قابل جبران می‌شود.»

این سخنرانی با حضور استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مراغه صورت گرفت .

در حاشیه این سخنرانی، تفاهم‌نامه همکاری فی مابین دانشگاه آزاد اسلامی مراغه و پلیس فتای استان آذربایجان شرقی با موضوع «بهره برداری از توانایی‌های علمی و توسعه همکاری های آموزشی، تحقیقاتی و فناوری در راستای استمرار ارتباط سازمان یافته بین این دو نهاد و تقویت بنیه پژوهشی و آموزشی طرفین» منعقد و به امضا رسید.

در این تفاهم نامه «توسعه فعالیتهای دانشی فناورانه– بهره برداری علمی و عملیاتی در بخش‌های نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و مغزافزاری– تعامل سازنده برای ایجاد زبان مشترک – اجرای دوره ها در راستای تربیت نیروی انسانی و تولید محتوا » مورد توافق و تفاهم قرار گرفت .

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت