دکتر علی نوبخت، محقق و پژوهشگر برتر و عضو هیات علمی واحد مراغه به عنوان داور برتر مجله علمی پژوهشی دانشگاه تهران برگزیده شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، بر اساس اعلام وبسایت مجله علوم دامی ایران، علی نوبخت جزو 5 داور برتر این مجله در سال 1394 انتخاب شده است.

دوره انتشار اول این مجله بین سال‌های 1311 تا 1330 با عنوان مجله مدرسه عالی فلاحت، دوره انتشار دوم آن بین سال‌های 1330 تا 1348 با عنوان نشریه دانشکده کشاورزی، دوره انتشار سوم آن بین سال‌های 1348 تا 1356 با عنوان نشریه رسمی دانشکده کشاورزی، دوره انتشار چهارم آن بین سال‌های 1356 تا 1387 با عنوان مجله علوم کشاورزی ایران، منتشر شده و از زمستان 1387 با عنوان مجلۀ علوم دامی ایران منتشر شده و اکنون در پایگاه‌های استنادی یافته‌های علمی و پژوهشی ISC، CAB، FSTA و Agris نمایه می‌شود.

علی نوبخت دانشیار تغذیه طیور و عضو هیأت علمی گروه علوم دامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه است که بیش از 150 مقااله در مجلات علمی پژوهشی داخلی به چاپ رسانیده و کسب عنوان پژوهشگر برتر واحد و استان آذربایجان شرقی را در چندین سال متوالی در کارنامۀ علمی خود دارد.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت