رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه: نگاه صرف شغلی به معلمی، خیانت آشکار به این مرتبه عرفانی است

چهارشنبه, 13 اردیبهشت 1396 ساعت 04:21

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه:

نگاه صرف شغلی به معلمی، خیانت آشکار به این مرتبه عرفانی است.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه گفت: «معلمی شغل انبیا است یعنی انبیا نیز اولین تکلیف و هدف خود را معلمی می‌دانستند و این تعبیر، آن را از مرتبه صرفا شغل بودن به درجات بالاتر ارتقا می‌دهد.»

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر محمدرضا ولیلو بیان کرد: «اوراق زرین تاریخ تربیت سیمای درخشان مربیان نام‌آوری چون ابراهیم، موسی، عیسی و محمد (ص)، علی (ع) و فاطمه (س) و زینب (س) را بر خود نقش ابدی زده است آنان که با پیکار مقدس خویش حماسه‌های شکوهمند و جاوید در سازندگی انسان متعهد به وجود آوردند و با تزکیه و تعلم کاخ بلند پایه علم و فضیلت را بنا نهاده و پرچم توحید را برافراشتند و امروز معلمان عزیز ادامه این نهضت عظیم را بر عهده گرفته اند.»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه به همراه هیات رئیسه با حضور در سر کلاس درس استادان دانشگاه و با تقدیم شاخه گل، روز معلم را به آنها تبریک گفت.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت