با انعقاد تفاهم‌نامه صورت می‌گیرد.

همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه و دادگستری استان آذربایجان‌شرقی

 

در راستای گسترش همکاری و استفاده از پتانسیل‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه و ادارۀ کل دادگستری استان آذربایجان شرقی، تفاهم‌نامه‌ای بین دکتر محمدرضا ولیلو رئیس این واحد دانشگاهی و حجت‌الاسلام حکمتعلی مظفری رئیس کل دادگستری استان آذربایجان‌شرقی منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر محمدرضا ولیلو در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه و دادگستری استان آذربایجان‌ شرقی با توجه به پتانسیل‌های واحد مراغه بویژه دایر بودن رشتۀ حقوق در همه مقاطع تحصیلی در گرایش‌های مختلف و وجود اعضای هیأت علمی توانمند و برگزاری حداقل یک همایش ملی سالیانه در زمینه‌های مرتبط با رشتۀ حقوق اظهار کرد: «وجود بیش از 1500 دانشجوی حقوق بویژه 1000 دانشجوی مشغول در مقاطع تحصیلات تکمیلی حقوق، فرصت مغتنمی است که می‌تواند در رفع نیازهای پژوهشی دادگستری و حل مشکلات قضایی جامعه یاور این نهاد باشد.»

وی افزود: «امید است که با دسترسی به آمارهای مورد نیاز محققان رشتۀ حقوق و اعلام نیازهای پژوهشی دادگستری به دانشگاه، پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و رساله‌های دکتری بار علمی و کاربردی بیشتری به خود بگیرند.»

مظفری نیز ابراز امیدواری کرد که این تفاهم‌نامه منشأ خیر و برکات فراوان برای طرفین و نیز برای نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد و پیشنهاد کرد که جلسات منظم ماهیانه نقد آرای صادره برای پرونده‌های قضایی با حضور استادان، دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و مسئولان دادگستری شهرستان و استان برگزار شود تا علاوه بر آشنایی دانشجویان با مطالب کاربردی، پیشنهادهای حاصل از این جلسات در بهبود روند رسیدگی به پرونده‌های قضایی مورد استفاده قرار گیرد.»

معرفی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان ممتاز واحد مراغه برای استفاده در شوراهای حل اختلاف بر اساس شرایط و مقررات دادگستری، همکاری در برگزاری سمینارها، سخنرانی‌ها و همایش‌ها از مهمترین مفاد این تفاهم‌نامه بود. تفاهم نامه تبادل شده شامل 9 ماده و یک تبصره و مدت آن دو سال شمسی است که 6 اردیبهشت 1396 در محل ادارۀ کل دادگستری استان منعقد شد.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت