تدوین فایل اکسل JRK2016 توسط حوزۀ پژوهش واحد مراغه

فایل اطلاعات مربوط به مجلات ISI دارای ایمپکت فاکتور (JCR) که در ژوئن 2017 توسط شرکت Clarivate Analytics (جایگزین شرکت thomsonreuters) در قالب 234 فهرست موضوعی منتشر شده بود، توسط حوزۀ پژوهش واحد مراغه با همکاری کمیته اعتبارسنجی مجلات علمی استان آذریبایجان شرقی تدوین شده و در قالب فایل JRK2016 در اختیار دفتر گسترش علم و علم‌سنجی دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفت. لازم به ذکر است که این فایل برای اطلاع از میزان اعتبار و جایگاه مجلات ISI بالاخص در هر فهرست موضوعی، محاسبه تشویق مقالات و امتیاز پژوهشی مقالات منتشر شده در این مجلات و ... کاربرد دارد و در چهار سال اخیر این فایل توسط واحد مراغه تدوین و در اختیار سازمان قرار می‌گیرد. علاقمندان می‌توانند فایل مورد نظر را از لینک آدرس وبسایت دفتر گسترش علم و علم‌سنجی دانشگاه آزاد اسلامی http://rvp.iau.ir/sp/ یا منوی اعتبارسنجی مجلات واقع در وبسایت واحد مراغه دریافت نمایند.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت