در پیامی به کنفرانس ملی نقش مطالعات زبان در توسعه مطرح شد؛

دکتر میرزاده: نیل به پیشرفت، منوط به پرورش روحیه آفرینش‌گری و ابداع در میان اصحاب علوم بوده است.

 

پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به کنفرانس ملی «نقش مطالعات زبان در توسعه اقتصادی، فرهنگی و علمی ایران» که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه در حال برگزاری است، قرائت شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، متن پیام دکتر حمید میرزاده به این شرح است:

 

بسمه تعالی

اقرا بااسم ربک الذی خلق

و آنگاه که حق تعالی به خواندن فرا خواند پیغمبرش را؛ بلا شک بندگانش را نیز به ارتباط فرا خواند.

نقش بی‌بدیل زبان بمثابه نقطه تلاقی تلاش انسان‌ها در راستای انتقال تجارب، اطلاعات و زبان خود در جملگی حوزه‌های علمی و غیر علمی مورد اذعان همگان می‌باشد. نیل به پیشرفت در هر کنجی از سرزمین علم منوط به پرورش روحیه آفرینش‌گری و ابداع در میان اصحاب علوم بوده و زمانی به جرگه حقیقت آراسته می‌شود که افراد در عرصه زبان و ادبیات آن به تمرین خلقت‌گری بپردازند.

در فرآیند توسعه، با اندکی مبالغه می‌توان چنین قلم فرسود که در جهان امروز، تسلط بر زبان میانجی جهانی، تاثیری غیر قابل کتمان در پیشرفت علم، اقتصاد و فرهنگ خواهد داشت، کما اینکه دانشگاه‌های معتبر جهان هم‌اکنون به تربیت متخصصان مسلط به زبان ویژه حوزه‌های علوم مختلف ‌کرده‌اند.

ابتکار گروه زبان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه در برگزاری این کنفرانس میان رشته‌ای با محوریت نقش زبان در توسعه نه تنها ضرورتی غیر قابل اجتناب بلکه امری نیکو بوده و قابل تقدیر و تحسین می‌باشد. از پیشگاه باری‌تعالی پیشرفت روز افزون میهن اسلامی و توفیقات مستدام مسئولان محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه را آرزومندم.»

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت