نوبخت: پژوهشگران و محققان از فرصت دانشگاه آزاد اسلامی استفاده کنند.عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد اظهار کرد: «اکنون که دانشگاه آزاد اسلامی همت بلندی در راستای راه‌اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان در سراسر کشور به خرج داده است، بهترین فرصت برای پژوهشگران و محققان این دانشگاه ایجاد شده تا بتوانند با کمترین دغدغه طرح‌های تئوریک خود را به زیر چرخ‌های تولید بکشانند.»

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر جاوید نوبخت به عنوان مدرس کارگاه «نقش جامعه دانشگاهی در شرکت‌های دانش‌بنیان» که به همت معاونت پژوهشی و اداره کل برنامه ریزی و امور اقتصادی دانش‌بنیان واحد مراغه برگزار شد، با توجه به آمار‌های موجود در سراسر دنیا مربوط به شاخص‌های تحقیق و پژوهش و مقایسه آن با ایران، به دلایل علمی و عملی ناکامی تبدیل علم به ثروت در کشور ایران پرداخت.

وی تأکید کرد: «نقش شرکت‌های دانش بنیان در جهان به عنوان کاتالیزور و روان سازی تبدیل علوم و دست آوردهای تحقیقاتی و پژوهشی به تکنولوژی و در ‌‌نهایت بهره‌وری عملی از آن علوم، بر کسی پوشیده نیست و با وجود چاله‌ها و موانع بیشمار اداری و تشریفاتی در برابر جریان تبدیل علم به ثروت، هر پروژه‌ای متمسک به شرکت‌های دانش محور شود، بهتر و سریع‌تر روند نهایی شدن و به سرانجام رسیدن آن پروژه طی خواهد شد.»

نوبخت با توجه به پیشتازی ایران در عرصه تولید علم در جهان و استعداد‌ها و پتانسیل‌های علمی و تحقیقاتی کشور، گفت: «متأسفانه با وجود رشد چشمگیر علمی و تحقیقاتی در کشور و بین محققان و دانشمندان ایرانی، روند تبدیل علم به ثروت و کاربردی و اجرایی کردن طرح‌های محققان ایرانی، کند و از استانداردهای جهانی فاصله دارد که انتظار می‌رود متولیان علمی و پژوهشی کسور توجه ویژه در این راستا معطوف دارند.»

کارگاه نقش جامعه دانشگاهی در شرکت‌های دانش بنیان بمدت ۱۶ ساعت و برای کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بسیار بزرگ مراغه برگزار شد.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت