با پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی؛

کنفرانس ملی تحولات نوین در مطالعات مالی و حسابداری در واحد مراغه آغاز شد

کنفرانس ملی تحولات نوین در مطالعات مالی و حسابداری با پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد مراغه آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در پیام دکتر فرهاد رهبر که از سوی محمدرضا ولیلو رئیس واحد مراغه قرائت شد، آمده است:

«در دنیای کنونی که هر روز شکل نوینی از تعاملات اقتصادی به وجود می‌آید، افراد و شرکت‌ها با یکدیگر در ارتباط هستند و روز به روز این فعالیت‌ها پیچیده‌تر می‌شود که موجب تغییرات مالی آنها و تأثیرات آنها بر یکدیگر می‌شود. این تغییرات باعث می‌شود که نقش حسابداری به عنوان فراهم کننده و ارائه کننده اطلاعات مالی برای استفاده کنندگان، تعیین کننده‌تر شود؛ گسترش و تنوع فعالیت‌های اقتصادی، کوشش برای خصوصی سازی شرکت‌های دولتی، توسعه دامنه فعالیت‌های شرکت‌های سهامی و رشد فزاینده بازار سرمایه در طول سال‌های گذشته نیاز به اعمال نظارت مالی بر سازمان‌ها را تشدید کرده است. سیستم‌های اطلاعات حسابداری یکی از زیرساخت‌های اساسی و مهم‌ترین منابع ارائه اطلاعات مالی قابل اتکا و مفید برای توسعه، اعمال کنترل و نظارت است.»

در بخش دیگر پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی می‌خوانبم:

«امید است کنفرانس تحولات نوین در مطالعات مالی و حسابداری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه با نگاهی عمیق و موشکافانه به بررسی نقش سیستم‌های اطلاعاتی حسابداری و اطلاعات مالی در توسعه اقتصادی پرداخته و ضرورت گزارشگری مالی سیستم‌های اطلاعاتی حسابداری را بر روند توسعه اقتصادی نشان دهد؛ از پیشگاه باری تعالی پیشرفت روزافزون و توفیقات مستدام مسئولان محترم واحد مراغه و متولیان برگزاری این کنفرانس را آرزومندم.»

 

 

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت