همراه و همگام با دانشجویان در آذر/ 30

تجلیل از 51 نخبه و فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه

 

در آستانه 16 آذر، روز دانشجو و در راستای اجرای طرح ماندگارفرهنگی، اولین جشنواره تجلیل از فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بسیار بزرگ مراغه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، به همت معاونت دانشجویی فرهنگی واحد مراغه و در آستانه روز دانشجو در مراسم باشکوهی از 51 نفر از دانشجویان نخبه و فرهیخته برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه تجلیل به عمل آمد.

معاون دانشجویی فرهنگی واحد مراغه گفت: «پیش از این 4 طرح ماندگار فرهنگی بنام این واحد دانشگاهی مطرح و به تصویب رسیده بود که طرح ماندگار برگزاری جشنواره سالانه فرهیختگان این دانشگاه نیز مطرح و برای اولین بار با دعوت از نخبگان این واحد دانشگاهی در حوزه‌های مختلف علمی و عمومی با اجرای برنامه های متنوع برگزار شد.»

کوروش نریمانی افزود: «در این جشنواره که اولین دوره آن برگزار شد با اهدای لوح و هدیه نقدی از 51 نخبه و برترین‌های رشته های فرهنگی، پژوهشی، فعالان خوابگاه‌های دانشجویی، قهرمانان ورزشی و رتبه‌های برتر علمی رشته های آموزشی، تجلیل به عمل آمد.»

حضور ظفر محمدی فرماندار ویژه شهرستان مراغه، هیات رئیسه دانشگاه، جمعی از استادان، کارکنان و حضور تعداد 3 نفر از ایثارگران میهن اسلامی در جمع نخبگان این واحد دانشگاهی یک نفر آزاده یک نفر جانباز 60 درصد و یک فرزند شهید و اجرای سرود از سوی گروه سرود دانش آموزان ناشنوای شهرستان مراغه، از دیگر برنامه های برجسته این جشنواره بود.

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت