رئیس واحد مراغه:

تدوین برنامه‌های اقتصادی و مالی صحیح مانع تورم افسارگسیخته می‌شود.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مراغه گفت: تدوین برنامه‌های اقتصادی و مالی صحیح مانع کاهش ارزش پول، سوء استفاده‌های مالی و تورم افسارگسیخته می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر محمدرضا ولیلو در کنفرانس ملی تحولات نوین در مطالعات مالی و حسابداری گفت: «با توجه به توسعه تجارت جهانی، افزایش بنگاه‌های اقتصادی، رقابت‌های شدید مالی بین جوامع که از شاخصه‌های توسعه در جهان محسوب می‌شود، لزوم گسترش کمی و کیفی خدمات حرفه‌ای حسابداران و دست اندرکاران امور مالی، تلاش در تدوین استانداردهای حرفه‌ای مربوطه و ارتقای دانش تخصصی آنها، بیشتر احساس می‌شود.»

ولیلو افزود: «واحد بسیار بزرگ مراغه با داشتن دانشجو در رشته‌های حسابداری، مدیریت مالی، مهندسی مالی و سایر گرایش‌های مدیریتی و وجود استادان برتر بهترین پتانسیل را برای برگزاری کنفرانس و مجامع علمی این چنینی دارد و با توجه به تجربیات ارزنده‌ای که در حوزه پژوهشی در برگزاری همایش‌های ملی در چندین رشته علمی داشته است این امکان را برای گروه حسابداری و مالی فراهم کرد تا این کنفرانس با گستره ملی در سطح بسیار خوبی برگزار شود.»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه از همه دست اندرکاران برگزاری این همایش تشکر و خاطرنشان کرد: «امیدوارم این همایش بتواند گامی کوچک برای ترویج علوم حسابداری و مالی و عملی کردن دستاوردهای آن در مراکز مالی کشور ایفا کند.»

شهرداری تهران، شرکت شاهین فولاد بناب، شرکت شیشه سازی کاوه سودا، بانک ملی حوزه مراغه، کارگزاری مفید و شرکت مانی این همایش را حمایت کردند.


 

استفاده از موقعیت های خاص

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است.

شما مي توانيد با غير فعال کردن :

  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...
  • سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد ...

ماژول سفارشی در جایگاه ویژه

لورم ايپسوم متني است که ساختگي براي طراحي و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زماني لازم بود شرايطي شما بايد فکر ثبت نام و طراحي، لازمه خروج مي باشد.سايت جـوم آريـا يکي از بهترين ارائه دهنده ي قالب هاي فارسي جوملا است . شما عزيزان مي توانيد با مراجعه به سايت ما قالب مورد نظر خود را پيدا کنيد و با هزينه کمي ...

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت